Wesele marzeń - czyli jak zorganizować idealną uroczystość

Wiele Młodych Par marzy o tym, aby ich wielki dzień był wyjątkowy, przepełniony luksusem, pełen przepychu i zapadający w pamięci. Wesele to okazja szczególna, która ma połączyć wytworne przyjęcie z doskonale dopasowanym menu i licznymi atrakcjami, które umilą świętowanie wszystkim zgromadzonym gościom. Są również osoby, dla których zabawa weselna ma być skromna, minimalistyczna i szalenie elegancka. Ważne jest zatem doskonałe zaplanowanie wielkiego dnia.

Aby wesele było niesamowite, warto postawić na ponadczasową klasykę, która zapewni harmonijną całość i zrobi wrażenie. Impreza okolicznościowa tego rodzaju może obejmować 40 osób, ale nawet kilkaset, dlatego najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego miejsca, które będzie adekwatne dla liczby weselnych gości. Każda Para Nowożeńców ma również odmienne gusta, stąd warto dopasować klimat i wystrój imprezy do indywidualnych preferencji. Efekt jaki dają pięknie dobrane dekoracje sali, może stworzyć klimat luksusu, ale również bardzo kameralny i przytulny, dlatego warto zawczasu zadbać o szczegóły.

Jedna konwencja – najlepsze efekty

Utrzymanie wesela w ciekawej, aczkolwiek bardziej jednorodnej konwencji pozwala stworzyć niezapomniany klimat. Jednolita kolorystyka detali, dodaje całej uroczystości stylu i klasy. Zaproszenia, winietki na stołach czy kwiaty w jednej tonacji tworzą niezwykły klimat i zapadają w pamięć. Miejsca jak Willa Emilianów zapewniają niezwykłe elementy w postaci wysokiej jakości obrusów czy serwet, klimatyczne świece, a także piękną zastawę stołową, która wnosi do uroczystości niezwykłą stylistykę i doniosłość. Dla tych, którzy pragną zadbać o drobiazgi takie jak serwowanie napoi, posiłków czy ciast, warto zaprezentować dania o niewielkich porcjach, które przy bogactwie przysmaków, pozwolą każdemu skosztować wszystkiego po trochu. Ponieważ jemy głównie oczami, małe, ale pięknie zaserwowane potrawy zadadzą szyku i pozwolą dodać całokształtowi imprezy wyjątkowej elegancji.

Przyjęcie weselne w Willi Emilianów

Przyjęcie weselne w Willi Emilianów


Willa Emilianów
to doskonałe miejsce na zorganizowanie idealnego przyjęcia weselnego. Każda Młoda Para, która marzy o eleganckim i pełnych wytworności weselu, znajdzie tutaj to czego szuka. Każde przyjęcie bez względu na charakter – iście królewskie lub bardziej kameralne i spokojne – za sprawą ciekawych możliwości, jakie dają różne rozwiązania sal i sposobów ich aranżacji, może stać się tym idealnym.

Przestronne sale doskonałe na każdą okazję

Przestronne sale doskonałe na każdą okazję


Eleganckie wesela
można stworzyć zarówno w salach na 400 osób, jak również dla grup poniżej 100, czy nawet kameralnych salach do 40 osób, dlatego bez względu na potrzeby, każdy znajdzie coś, co odpowie gustom. Nowoczesne sale bankietowe w urokliwej lokalizacji, pozwalają uczynić uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową. Wyśmienite jedzenie, wspaniały ogród dookoła oraz wiele innych atrakcji sprawia, że każda Młoda Para stworzy idealne tło dla spotkania z rodziną i przyjaciółmi w swoim wyjątkowym dniu.

 POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku godzinach 8:00 - 20:00
i w soboty w godzinach 10:00 - 16:00

tel: +48 602 290 084
E-mail: recepcja@willaemilianow.pl

Sala na konferencje Warszawa | Wesele pod Warszawa w Willi Eimlianów

Willa Emilianów

ul. Objazdowa 10,
Emilianów (niedaleko Radzymina pod Warszawą)

Social media

facebook