Organizacja uroczystości Pierwszej Komunii Świętej to nie lada wyzwanie, bowiem przypomina ono nieco przygotowania do małego wesela. Obie uroczystości są do siebie bardzo podobne, zwłaszcza pod kątem przygotowań przyjęcia. Dlatego też, planowanie tego rodzaju imprezy warto rozpocząć z wyprzedzeniem, aby każdy detal dopiąć na ostatni guzik. Willa Emilianów to miejsce, w którym specjaliści pomogą przejąć część obowiązków rodziców i zorganizują wymarzone przyjęcie komunijne, które zachwyci przyjmujące sakrament dziecko, jak również wszystkich gości.

Organizacja komunii w restauracji Willi Emilianów to doskonała decyzja, bowiem przestronne sale, doskonałe propozycje menu, wspaniałe dekoracje, obszerny ogród i bliskość stolicy, pozwalają stworzyć idealne warunki dla tak pięknej uroczystości.

Organizacja komunii w restauracji Willi Emilianów to doskonała decyzja, bowiem przestronne sale, doskonałe propozycje menu, wspaniałe dekoracje, obszerny ogród i bliskość stolicy, pozwalają stworzyć idealne warunki dla tak pięknej uroczystości.

Doskonała organizacja bankietu

Bankiety to idealne rozwiązanie na organizację każdej imprezy okolicznościowej, eventu firmowego i tym podobnych wydarzeń. Ostatnimi czasy zyskują one na popularności, są modne i przede wszystkim wygodne. Elegancja, wykwintne jedzenie i uroczysta atmosfera pozwalają świętować wydarzenia firmowe, różnorodne imprezy typu gale, a także rodzinne uroczystości okolicznościowe w wyjątkowym stylu. Połączenie pięknej sali, doskonałych potraw oraz niezwykłej lokalizacji pozwala stworzyć niezapomnianą otoczkę na każdą okazję.

Bankiety można organizować zarówno z okazji jubileuszów, prezentacji nowych produktów, spotkań z kontrahentami, chrzcin, komunii, rocznic małżeńskich oraz wielu innych. Udane przyjęcie zapada na długo w pamięci wszystkich gości, dlatego warto zainwestować w jego oprawę, a efekty przejść mogą najśmielsze oczekiwania.

Konsolacja w pięknym stylu – Willa Emilianów

Konsolacje  i poczęstunki dla pogrążonych w żałobie bliskich i przyjaciół zmarłego to aspekt, w którym Willa Emilianów wspiera w bardzo pięknym stylu. Organizacja styp przez specjalistów, w pełnym smutku i żalu dniu pożegnania bliskiej osoby, pozwala odetchnąć i spokojnie uczcić pamięć o zmarłym w najbliższym gronie.

Willa Emilianów za sprawą doświadczenia i doskonałej organizacji, pozwala stworzyć formę poczęstunku zgodnie z życzeniami klientów, dlatego stypy odbywają się tutaj w wyjątkowo pięknym klimacie i z wyczuciem.

Organizacja stypy

Jak nakazuje tradycja, organizacja stypy to ważny element uroczystości ostatniego pożegnania bliskiej osoby, dlatego też oddanie tego zadania w ręce profesjonalistów, pozwoli stworzyć piękną oprawę stosowaną dla tej smutnej okazji. Konsolacje

to uroczystości, które odbywają się zaraz po pogrzebie, dlatego są okazją do spotkania się z bliskimi i przyjaciółmi, którzy wspólnie mogą przeżyć ten pełen wzruszeń dzień.

Zrozumiałym jest, że po stracie ukochanej osoby  wyjątkowo trudno jest wziąć się w garść i samodzielnie przygotować stypę, dlatego wsparcie Willi Emilianów staje się nieocenione. Profesjonalne podejście pozwala przygotować doskonałą oprawę dla tej smutnej okazji, pomoże zdjąć trud przygotowań z barków pogrążonych w żałobie osób, a także stworzy dogodne warunki dla spotkania z najbliższymi, celem pocieszenia się i podzielenia emocjami w pięknym stylu. Wybór właściwego lokalu to nie tylko kwestia wygody, ale również ulga, bowiem pozwala to na zebranie wszystkich tych, którzy pragną wspólnie przeżyć te ciężkie chwilę. Willa Emilianów dysponuje różnymi salami, dlatego możliwe jest dopasowanie miejsca konsolacji do potrzeb rodziny opłakującej bliską osobę. Kompleksowa organizacja  jaką zapewnia

 

Idealne miejsce na wedding party

Imprezy przedślubne to rodzaj uroczystości okolicznościowych, które warto spędzić w miłym lokalu lub hotelu w stylu Willa Emilianów. To urzekające miejsce jest wyjątkowe pod wieloma względami, bowiem można urządzić w nim mniejszą imprezę kameralną do 40 osób, jak również całe wesele nawet na 400 osób. Oczywiście każdy ma odmienne oczekiwania, jednak doskonała organizacja i pewne miejsce to świetny wybór.

Podczas imprezy przedślubnej można zorganizować wiele ciekawych atrakcji, w tym foto budkę, zabawy przedślubne podczas których możemy przekonać się o tym, jak dobrze znają się Młodzi, ale również wykorzystać ją jako sposób na zrelaksowanie się przed wydarzeniami ślubu i wesela. Ciekawie udekorowana sala na przedślubną imprezę może być zabawna i zdecydowanie luźniejsza aniżeli w dniu ślubu, dlatego można zaszaleć i oddać się fantazji. Coraz popularniejsze jest również wykorzystanie tej imprezy do przesłuchania DJ-a czy zespołu muzycznego, który ma pojawić się na właściwej weselnej uroczystości.

Liczne imprezy okolicznościowe – nie tylko wedding party – to świetny sposób na wspaniałe spędzenie czasu, podniesienie wagi wydarzenia, czy zwyczajnie sprawienie przyjemności bliskim. Przy stosunkowo niewielkich kosztach, imprezy okolicznościowe w lokalach to doskonały wybór.

 POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku godzinach 8:00 - 20:00
i w soboty w godzinach 10:00 - 16:00

tel: +48 602 290 084
E-mail: recepcja@willaemilianow.pl

Sala na konferencje Warszawa | Wesele pod Warszawa w Willi Eimlianów

Willa Emilianów

ul. Objazdowa 10,
Emilianów (niedaleko Radzymina pod Warszawą)

Social media

facebook