Willa Emilianów oraz konferencje

i szkolenia na najwyższym poziomie

Planując spotkanie biznesowe, konferencję, szkolenie, wykład czy zebranie, koniecznym staje się znalezienie właściwego miejsca, w którym organizacja tego typu spotkań będzie możliwa, a przy okazji wykonana na najwyższym poziomie. Doskonałym miejscem na tego rodzaju wydarzenia staje się zatem Willa Emilianów, która dysponuje kompleksowo wyposażonymi salami konferencyjnymi, bogatym zapleczem noclegowym i restauracyjnym, a także znajduje się z bliskiej odległości od stolicy.

Willa Emilianów to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, bowiem oferuje szeroki wachlarz różnorodnych sal konferencyjnych, a także szereg usług dodatkowych. Doskonała lokalizacja pozwala organizować wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne czy inne imprezy firmowe, a wszystko zawsze na najwyższym poziomie.

Sala na konferencje Warszawa | Sala bankietowa Warszawa - Bankiety pod Warszawą

Doskonała organizacja w każdym calu

Świetnie przystosowane dla celów organizacji konferencji i szkoleń trzy sale Willi Emilianów zapewniają komfortowe miejsce imprez dla grup nawet do 400 osób. Dla klientów, którzy cenią bardziej klimatyczne i skromniejsze formy spotkań, dostępne są również mniejsze, kameralne sale dla 100 i 40 osób. Każda z sal gwarantuje doskonałe, profesjonalne wyposażenie, w tym klimatyzację, która zapewnia komfort każdemu uczestnikowi wydarzenia. Dla gości dostępny jest również obszerny parking.

W ramach organizacji konferencji, goście mogą skorzystać z bufetu kawowego, ale także bufetów śniadaniowych oraz lunchu. Na życzenie przygotowywane są również kolacje dla przybyłych na spotkania biznesowe gości. W ramach konferencji i szkoleń, dostępne są również oferty atrakcyjnego noclegu. Komfortowe pokoje mieszczą od dwóch do sześciu osób i wyposażone są w wygodne pojedyncze lub podwójne łóżka, telewizor, łazienkę oraz komplet ręczników.

Organizatorzy imprez integracyjnych w ramach firmy itp. mogą liczyć na wsparcie aranżacji grilla na świeżym powietrzu w przepięknym ogrodzie Willi Emilianów.

 POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku godzinach 8:00 - 20:00
i w soboty w godzinach 10:00 - 16:00

tel: +48 602 290 084
E-mail: recepcja@willaemilianow.pl

Sala na konferencje Warszawa | Wesele pod Warszawa w Willi Eimlianów

Willa Emilianów

ul. Objazdowa 10,
Emilianów (niedaleko Radzymina pod Warszawą)

Social media

facebook